FEMM Health Period and Ovulation Tracker

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48,8 MB
  • Version 1.0.772
  • Dil Türkçe
  • Firma Femm Tech Support
FEMM Health Period mobil uygulaması Android cihazınızda kullanabileceğiniz sağlık uygulamasıdır.

Kadınların daha sağlıklı ve bilinçli yaşamaları açısından geliştirilmiş olan FEMM Health Period mobil uygulamasını Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Hamile kalmak istiyorsanız ya da hamilelik için henüz hazır olmadığınızı düşünüyorsanız FEMM Health Period uygulamasının faydalı bilgilerinden yararlanabilirsiniz. 

Kullanıcılarına kaliteli hizmet sunmak amacı ile faydalı bilgilere ev sahipliği yapan FEMM Health Period uygulaması sayesinde aylık özel günlerinizi yakından takip edebilirsiniz. Tarihleri aklınızda tutmak konusunda pek iyi değilseniz üzülmeyin. Uygulama sizler için tarihlerinizi takip edecek ve özel gününüz yaklaştığında sizlere hatırlatma sunacaktır. En uygun hamile kalma dönemleriniz konusunda da uygulama yakın takipte olacak ve yine bilgilendirmeler ile sizlere fayda sağlayacaktır. 

En kaliteli takip uygulaması olduğunu sunmuş olduğu hizmet ile kanıtlamayı başaran FEMM Health Period uygulaması sayesinde özel günlerinizin hezimetine uğramadan takibinizi kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Sürprizle karşılaşmadan hazırlıklı bir şekilde aylık takibinizi mobil cihazınızdan yapın. Ya da hamile kalacağınız zamanı takip edin ve ne zaman isterseniz o zaman hamile kalın. Daha Fazla Göster
FEMM Health Period and Ovulation Tracker indir
DİĞER SÜRÜMLER