FEMM Health Period and Ovulation Tracker

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48,8 MB
  • Version 3.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Femm Tech Support
Kadınların sağlığı açısından önemli bir yere sahip olan FEMM Health Period mobil uygulaması sizi size tanıtıyor.

IOS mobil cihazınıza indirerek kullanabileceğiniz FEMM Health Period uygulaması kadınların sağlığını yakından takip eden ve kullanıcılarını da bilgilendiren kaliteli bir uygulamadır. Uygulama ile aylık özel günlerinizi daha yakından takip edebilir ve bu dönemde daha bilinçli hareket edebilirsiniz. 

FEMM uygulaması sadece bir dönem izleyicisinden başka yararsız bilgiler sunmaktan geri kalan bir uygulamadır. Sağlığınızı takip etmenize, vücudunuzda olup bitenleri anlamanıza, potansiyel sorunları işaretlemenize, doktorlar ve hemşirelerden oluşan bir ağa bağlanmanıza yardımcı olan en ileri teknolojileri sizlere sunuyor. Potansiyel sağlık sorunlarını daha iyi teşhis etmek için fiziksel ve duygusal belirtileri takip ederek vücudunuzda zaman zaman olup bitenleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. 

Çeşitli görünüm stilleri, döngülerinizi daha iyi görmenizi ve yorumlamanızı sağlayan FEMM mobil uygulaması takvim görünümü, grafik görünümü ve semptomlarınızı görmenizi sağlayan ayrıntılı grafik görünümü sayesinde anlamanız açısından sizlere daha kolay bir hizmet sunuyor. Karşınıza çıkan verileri kolaylıkla değerlendirmek için açık bir görüntü sunuyor. Bilgileri takibini yaparak kendinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
FEMM Health Period and Ovulation Tracker indir
DİĞER SÜRÜMLER